sadsad x
asdasd
Teslimat Koşulları

www.ozdenambalaj.net'e Yapmış Olduğunuz Siparişleriniz, Banka Onayı alındıktan Sonra Aynı iş günü (Pazartesi-C.tesi) İçerisinde Kargoya Teslim edilir,Teslimat Adresinin İstanbul a Uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 Gün içerisinde Siparişinizi Size Ulaştıracaktır.

Özel Üretim Ürünlerin Teslim Süreleri İmalat Zamanına göre Farklılık Göstermektedir. Bu tür Ürünlerin Teslimat bilgileri ve Süreleri Ürün Sayfalarında Belirtilmiştir.

Tarafımızdan Kaynaklanan Bir Aksilik Olması Halinde ise Size Üyelik Bilgilerinizden Yola Çıkılarak Haber Verilecektir. Bu Yüzden Üyelik Bilgilerinizin Eksiksiz ve Doğru Olması Önemlidir. Bayram ve Tatil Günlerinde Teslimat Yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz Ürünlerin Tamamı Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Şirketleri Tarafından ÖZDEN AMBALAJ'Garantisi ile Size Teslim Edilecektir.

Satın Aldığınız Ürünler Bir Teyit e-Posta'sı ile Tarafınıza Bildirilecektir. Seçtiğiniz Ürünlerden Herhangi Birinin Stokta Mevcut Olmaması Durumunda Konu ile İlgili Bir e-Posta Size Yollanacak ve Ürünün İlk Stoklara Gireceği Tarih Tarafınıza Bildirilecektir.

www.ozdenambalaj.net  Alış veriş Sitesidir. Aynı Anda Birden Çok Kullanıcıya Alışveriş Yapma İmkanı Tanır. Enderde Olsa Tüketicinin Aynı Ürünü Alması Söz Konusudur ve Ürün Stoklarda Tükenmektedir Bu Durumda ;

Ödemesini İnternet Üzerinden Yaptınız Ürün Eğer Stoklarmızda Kalmamış İse En Az 4 (Dört) En Fazla 30 (Otuz) Gün Bekeleme Süresi Vardır. Ürün Bu Tarihleri Arasında Tüketiciye Verilemez İse Yaptığınız Ödeme Kendisine İade Edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.