sadsad x
asdasd
Satış Sözleşmesi

Tüm Kullanıcılar Üyelik İşlemlerini Gerçekleştirdikleri Anda Satış Sözleşmesini Okuduklarını ve Onayladıklarını Kabul Etmiş Sayılırlar.
SATIŞ SÖZLEŞMESİ :
www.ozdenambalaj.net ile Müşteri Arasındaki Sanal Ortamda Satış Sözleşmesidir.
Madde - 1 
Is Bu Sözleşmenin Konusu, Satıcının, Alıcıya Satısını Yaptığı, Aşağıda Nitelikleri ve Satış Fiyatı Belirtilen Ürünün Satısı ve Teslimi İle İlgili Olarak 4077 Sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanunun; Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik Hükümleri Gereğince Tarafların Hak ve Yükümlülüklerinin Kapsamaktadır. 
Madde - 2 
SATICI BİLGİLERİ :
www.ozdenambalaj.net  /  ÖZDEN AMBALAJ 
Söğütlü Çeşme Mahallesi Bayar Sokak No : 19 B1 34295 -  KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL
Madde - 3 
ALICI BILGILERI  :
Tüm Üyeler: www.ozdenambalaj.net e-Ticaret Mağazasına Üye Olup Alışveriş Yapan Tüm Alıcılar. (Bundan Sonra Alıcı veya Müşteri Olarak Anılacaktır).
Madde - 4 
SÖZLESME KONUSU VE ÜRÜN BİLGİLERİ
Mal / Ürün veya Hizmetin; Türü, Miktarı, Marka,Rengi, Adedi, Satış Bedeli ve Ödeme Sekli, Sitede Belirtildiği Gibi Olup, Bu Vaatler Alıcıya Bildirilmeden Değişiklik Gösterebilmektedir.

Madde - 5 
GENEL HÜKÜMLER :
5.1 - ALICI, Madde 4'te Belirtilen Sözleşme Konusu Ürünün Temel Nitelikleri, Satış Fiyatı ve Ödeme Şekli ile Teslimata İlişkin Tüm Ön Bilgileri Okuyup Bilgi Sahibi Olduğunu ve Elektronik Ortamda Gerekli Teyidi Verdiğini Beyan Eder. 
5.2 - Sözleşme Konusu Ürün, Yasal 30 Günlük Süreyi Aşmamak Koşulu ile Her Bir Ürün İçin Alıcının Yerleşim Yerinin Uzaklığına Bağlı Olarak Ön Bilgiler İçinde Açıklanan Süre İçinde Alıcı veya Gösterdiği Adresteki Kişi veya Kuruluşa Teslim Edilir. 
5.3 - Sözleşme Konusu Ürün, Alıcıdan Başka Bir Kişi veya Kuruluşa Teslim Edilecek ise, Teslim Edilecek Kişi veya Kurulusun Teslimatı Kabul Etmemesinden Dolayı ÖZDEN AMBALAJ'Sorumlu Tutulamaz. 
5.4 " ÖZDEN AMBALAJ , Sözlesme Konusu Ürünün Sağlam, Eksiksiz, Siparişte Belirtilen Niteliklere Uygun ve Varsa Garanti Belgeleri ve Kullanım Kılavuzları ile Birlikte Teslim Edilmesinden Sorumludur. 
5.5 - Sözlesme Konusu Ürünün Teslimatı İçin İş Bu Sözleşmenin Elektronik Ortamda Onaylanmış Olması ve Satış Bedelinin Alıcının Tercih Ettigi Ödeme Şekli ile Ödenmis Olmasi Şarttır. Herhangi Bir Nedenle Ürün Bedeli Ödenmez veya Banka Kayıtlarında İptal Edilir İse, ÖZDEN AMBALAJ Ürünün Teslimi Yükümlülüğünden Kurtulmus Kabul Edilir. 
5.6 - Ürünün Tesliminden Sonra Alıcıya ait Kredi Kartının Alıcının Kusurundan Kaynaklanmayan Bir Şekilde Yetkisiz Kişilerce Haksız veya Hukuka Aykırı Olarak Kullanılması Nedeni ile İlgili Banka veya Finans Kuruluşunun Ürün Bedelini ÖZDEN AMBALAJ 'a Ödememesi Halinde, ALICI Kendisi veya Satış Sözlesmesinde Belirttiği Kisi veya Kuruma Teslim Edilmiş Olan Ürünü 3.İs Günü İçinde 
ÖZDEN AMBALAJ'a Göndermek Zorundadır. Böyle Bir Durumda Nakliye Giderleri Alıcıya Aittir. 
5.7 - ÖZDEN AMBALAJ Mücbir Sebepler veya Nakliyeyi Engelleyen Hava Muhalefeti, Ulaşımın Kesilmesi Gibi Olagan Üstü Durumlar Nedeni ile Sözleşme Konusu Ürünü Süresi İçinde Teslim Edemez İse, Durumu Alıcıya Bildirmekle Yükümlüdür.BuTakdirde Alıcı Siparişinin İptal Edilmesini, Sözleşme Konusu Ürünün Varsa Emsali ile Değistirilmesini,veya Teslimat Süresinin Engelleyici Durumun Ortadan Kalkmasına Kadar Ertelenmesi Haklarından Birini Kullanabilir. Alıcının Siparişi İptal Etmesi Halinde, ÖZDEN AMBALAJ 7.Gün İçinde Alıcıya Ait Kredi Karti Fişinin İptali ve İlgili Tutarin Alıcının Hesabina İade Edilmesi Konusunda İlgili Banka Nezdinde Girişimde Bulunur ve Yapılan İşlem Elektronik Posta Aracılığı ile ALICI'ya Bildirilir. Böyle Bir Durumda İlgili Bankadan Kaynaklanan Gecikmelerden Dolayı
ÖZDEN AMBALAJ'Sorumlu Tutulamaz. 
5.8 - ALICI,veya ALICI nın Teslimat Yapılması İstedigi Kişi veya Kurumlara Teslim Edilmis Olan Ürünlerin Hileli veya Bozuk Olması Durumunda,Degiştirme İşleminin Yapılması İçin İlgili Ürün veya Ürünleri ÖZDEN AMBALAJ'a, ALICI Tarafının Teslim Aldıgı Tarihten Başlayarak 7.Gün İçinde Gönderilir ve Nakliye Giderleri ÖZDEN AMBALAJ'Tarafindan Karşılanır. Böyle Bir Durumda 7.Günlük Sürenin Dolmasi  ALICI Teslim Almış Olduğu Ürünü
ÖZDEN AMBALAJ'a Teslim Yapmak Zorundadır. 

5.9- İş Bu Sözleşme, Alıcı Tarafindan Elektronik Olarak Onaylandıktan ( Üyelik Gerçekleştirdikten Sonra) ÖZDEN AMBALAJ Adresine Ulaştırıldıktan Sonra Geçerlilik Kazanır. 
Madde - 6 
CAYMA HAKKI: 
Alıcı, Sözleşme Konusu Ürürünün Kendisine veya Gösterdigi Adresdeki Kişi,Kuruluşa Tesliminden İtibaren Yedi (7) Gün İçinde Cayma Hakkına Sahiptir. Cayma Hakkının Kullanılabilmesi İçin Bu Süre İçinde ÖZDEN AMBALAJ'a Faks veya Elektronik Posta ile Bildirimde Bulunulması ve Ürünün 7.Madde Hükümleri Çerçevesinde Kullanılmamıs ve Ambalajının Zarar Görmemiş Olması Şarttır. Bu Hakkın Kullanılması Halinde, 3.Kisiye veya Alıcıya Teslim Edilen Ürünün
ÖZDEN AMBALAJ'a Gönderildigine Dair Kargo Teslim Tutanagı Örnegi İle Satış Faturası Aslının iadesi Zorunludur. Bu Belgelerin Ulaşmamasını Takip Eden 7.Gün İçinde Ürün Bedelinin ALICI,nın Kredi Kartı Hesabina İade Edilmesi ,için ÖZDEN AMBALAJ' İlgili Banka Nezdinde Girişimde Bulunur. Ürün Bedelinin İadesinde Banka Tarafindaki Aksaklıklardan Dolayi ÖZDEN AMBALAJ' Sorumlu Tutulamaz. Satış Faturasının Aslının Gönderilmemesi Durumunda Katma Değer Vergisi ve Varsa Diğer Yasal Yükümlülükler iade Edilmez. Cayma Hakkı Nedeni ile iade Edilen Ürünün Kargo Bedeli ALICI'ya Aittir. Ayrıca, Niteliği İtibarıyla iade Edilemeyecek Ürünler, Tek Kullanımlık Ürünler, Hızlı Bozulan ve ya Son Kullanim Tarihi Geçen Ürünler için Cayma Hakkı Kullanılamaz.  ve Her Türlü Ambalaj,Temizlik,Medical,Kurumsal,Party,Poşet,Çöp Torbaları,Ürünlerinde Cayma Hakkının Kullanılması, Ürünün Ambalajının Açılmamıs, Bozulmamış ve Ürünün Kullanılmamış Olmasi Şartına Bağlıdır.

Madde - 7 
YETKİLİ MAHKEME: 
İş Bu Sözleşmenin Uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan Edilen Değere Kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALIC'nın veya
ÖZDEN AMBALAJ'ın,Yerlesim Yerindeki',KÜÇÜKÇEKMECE ,İSTANBUL,TÜKETİCİ MAHKEMELERİ Yetkilidir. Siparişin Elektronik Ortamda Onaylanması Durumunda, ALICI İş Bu Sözleşmenin Tüm Hükümlerini Kabul Etmiş Sayılır
.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.